Blog oświetlenie
Famlight - piękno szkła, magia światła
Profile aluminiowe Lumines
Oprawa liniowa LED ALDA 120cm 32W 4000K czarna
Opis
Oprawa liniowa LED ALDA 120 cm 32 W 4000 K PC MPRM+ 5904405969083
Oprawę liniową LED ALDA zaprojektowano tak, by harmonijnie wpisała się w nowoczesne wnętrza, w których priorytet stanowią czysta linia światła i minimalistyczny design.
Oprawa jest objęta 5-letnią gwarancją, co potwierdza jej niezawodność i trwałość, wynikające z zastosowania komponentów wysokiej jakości, w tym zasilacza renomowanej marki Lifud.
ALDA posiada wbudowany przełącznik DIP-SWITCH, który umożliwia regulację strumienia światła i mocy. Umożliwia to optymalne dostosowanie parametrów świetlnych do potrzeb oświetlanej przestrzeni. Dzięki temu oprawa może być stosowana w różnych miejscach, zapewniając spójność aranżacji.
Wysoka skuteczność świetlna, do 125 lm/W, umożliwia efektywne oświetlenie przestrzeni o wysokich wymaganiach jasności, zachowując niski pobór energii, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji.
ALDA może pracować jako pojedyncza oprawa, jako lampa podwieszana lub w układzie modułowym, w którym łączenie segmentów pozwala uzyskać łączną moc oświetlenia do 450 W. W zależności od ustawionej mocy daje to możliwość utworzenia ciągłej linii o długości nawet do ponad 21 m.
| Napięcie wejściowe | 220 - 240 V AC, 50/60 Hz |
| Moc | 24 / 28 / 32 / 40 W |
| Całkowity strumień świetlny | 2900 / 3500 / 4000 / 4700 lm |
| Wydajność świetlna | 125 lm/W |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Współczynnik oddawania barw | ≥ 80 |
| Kąt świecenia | 110° |
| Wymiary | 1208 × 50 × 70 mm |
| Gwarancja | 5 lat |


