Blog oświetlenie
Famlight - piękno szkła, magia światła
Profile aluminiowe Lumines
Oprawa elewacyjna CILINDER LITE 2x3W 4000K IP54 szary
Opis
Kinkiet zewnętrzny LED 2x3W 4000K IP54 szary CILINDER LITE - 5907777475565
Jeśli szukasz oprawy zapewniającej świecenie w górę i w dół CILINDER jest dla Ciebie. Pełna elastyczność ustawienia górnego strumienia od kilku nawet do 120 stopni oraz niezależne ustawienie dolnego strumienia daje możliwość indywidualnej aranżacji przestrzeni zewnętrznej budynku.
Wszechstronne możliwości kinkietu CILINDER
- Każda oprawa jest dostępna w dwóch temperaturach barwowych – ciepłej 3000K i neutralnej 4000K
- Stopień szczelności IP54 umożliwia stosowanie oprawy również na zewnątrz
- Jest energooszczędny, pobiera zaledwie 2x3W
- Zapewnia strumień światła 450lm
Dostępne kolory: biały, czarny, szary
Ten nowoczesny produkt sprawdzi się zarówno w budownictwie prywatnym, jak i ciągach komunikacyjnych czy przestrzeniach wspólnych eleganckich osiedli mieszkaniowych.
| Klasa Energetyczna 2019/2015 | G |
| Gwarancja | 3 |
| Moc | 6 W |
| Napięcie | 100-260 V AC |
| Temperatura barwy światła | 4000 K |
| Barwa światła | Biała |
| Klasa szczelności | IP54 |
| Materiał (obudowa) | Aluminium |
| Materiał (klosz) | szkło |
| Okres trwałości L70B50 | 30000h |
| Kroki MacAdama | ≤6 |
| Częstotliwość napięcia zasilania | 50/60Hz |
| Kąt świecenia | 0-120 |
| Typ diody | 2835 SMD |
| Ilość diod | 14 |
| Współczynnik mocy PF | 0,5 |
| Ilość cykli włącz/wyłącz | 20000 |
| Temperatura pracy | -20÷40 |
| Do zastosowań | Wewnątrz i zewnątrz pomieszczeń |
| Wysokość | 10 |
